תנו לחדר השינה שלכם את הכבוד הראוי לו

בחירת מיטה לחדר השינה

עיצוב בית אינו שלם ללא עיצוב חדר שינה, על כך אין עוררין. אחרי הכל, אין יותר שוב מחדר השינה, שחשיבותו לא נופלת מזו של הסלון (ובמקרים רבים, אף מתעלה עליו).

חדר שינה יפה, מסודר והרמוני יגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם. חדר שינה יפה ישמח אתכם בכל פעם שאתם נכנסים אליו, וישפר את ההרגשה הכללית שלכם. למען האמת, חדר שינה יפה, מסודר ומוקפד, כזה שלא מעגלים בו פינות ולא מתפשרים בו על פחות מהעיצוב הכי יפה שיש, יכול לתרום לבריאות שלכם. כשהוא יפה ומעוצב וגורם לכם להרגשה טובה ונינוחה, איכות השינה שלכם תשתפר פלאים, עניין חשוב לא פחות מבחירה נכונה  של מזרנים שיתמקמו במיטה שלכם.

איכות חיים היא לא מילה גסה

היום נראה כי מילים כמו "חוויה", "מעטפת" ו"360" הפכו לדומיננטיות מאי פעם. אנשים לא מתביישים לפרגן לעצמם. הם יודעים שמגיע להם הטוב ביותר, ורואים את זה. הם יודעים שמגיעה להם חוויה שלא נופלת מזה של ריזורט או בית מלון, גם במרחב הביתי שלהם. בעצם, למה לא?

כולנו רוצים בית מעוצב, והמירוץ אחר הבית היפה ביותר (ובימי האינסטגרם, גם הפוטוגני ביותר) רק הולך ומתחמם.

איכות החיים של כולנו עלתה, ואי אפשר שלא לשמוח מן המגמה הזאת. אנשים בימי האינטרנט יודעים מה טוב להם, ולאחר שקנו מזרנים, הם ממשיכים הלאה למציאת  רהיטים נוספים וחשובים לא פחות, שישיפיעו על ה-tone & style של הבית כולו.

בין אם מדובר במיטות יפות שנראות כאילו נלקחו מתוך מגזין עיצוב, ארונות מעוצבים שנראים הכי שיק בעולם, חפצי נוי שונים שפזורים מעדנות ובטעם טוב ברחבי החדר, דבר אחד ברור – לכל אלה יש השפעה אדירת מימדים על איכות החיים שלנו. בעצם, איזו סיבה יש לנו לא ללכת על זה ולפרגן לעצמנו?

 

תנו את תשומת הלב הראוי לבחירת המזרן

מה עוד לא נאמר על החשיבות עצומת המימדים שיש למזרנים בשמירת הבריאות שלכם. אמנם לא רואים אותם כל כך וההבדל בין מזרן טוב ומזרן בינוני איננו ויזואלי, אבל מה שמדבר בעד עצמו זה הגב שלכם, בכך אין כל ספק.

לאחר שתישנו על מזרן טוב באמת, כזה אשר מגיע מן היצרניות מן השורה הראשונה, הגב שלכם ירגיש את ההבדל. כל נקודה ונקודה במזרן, כל קפיץ וקפיץ, מחבק את הגב שלכם ונותן לו אהבה, בדיוק כמו שמגיע לו.

תכפילו את העניין הזה בשמונה שעות בלילה, תכפילו את שמונה השעות בלילה בחודשים ובשנים, ותבינו שמדובר בעניין מצטבר. שנים על גבי שנים על מזרנים איכותיים ייטיבו איתכם, ימנעו מכם מחלות בטווח הארוך ויגרמו לכם להרגיש הכי טוב שיש. יותר מזה – אתם תרגישו מעולה כשתקומו בבוקר. נינוחים, שלווים, שמחים, אנרגטיים ומוכנים להתחיל עוד יום חדש.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

רכישת דירה

טיפים בעת רכישת דירה

הגיע הרגע הנפלא בחייכם שבו סוף כל סוף אתם רוכשים דירה משלכם. זה יהיה נכס שיש לו את הפוטנציאל לשרת אתכם במגוון