עיצוב פנים מותאם אישית של חדר האמבטיה

עיצוב פנים מותאם אישית של חדר האמבטיה

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב של חדרים בחלל הבית, בדגש על עיצוב חדר אמבטיה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. חדר השירותים הוא אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית, מאחר ואנו לרוב מבלים בחדר זה שהות ארוכה מן הראוי שיהיו מותאמים אלינו אישית הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית.
בשנים האחרונות שוק עיצוב הפנים נכנס לקדמת הבמה וניתן לראות אלפי משקי בית מעצבים את חדר האמבטיה שלכם בהתאמה אישית. זה הזמן להפוך את החלום למציאות, אתם לא חושבים?

מרגישים חנוקים מעט? בשביל זה אנחנו כאן!

אתם מרגישים שבילוי בחדר האמבטיה שלכם הוא יותר מלחיץ אתכם מאשר מרגיע אתכם? כנראה שהגיע הזמן לשינוי.
כמו שכבר הצלחתם להבין, אמבטיה היא אחד החללים החשובים ביותר בבית שלכם, החלל בו אתם מתרוקנים מכל נבכי היום ומתעסקים בעצמכם תחת המים הזורמים או אפילו בביקורים קצרים וארוכים תחת האסלה, אנחנו לא יכולים להתעלם מהחשיבות של חלל מרגיע, נוח ופונקציונלי.
במקרה הזה, אתם תצטרכו חידוש אמבטיה. במהלך המאמר ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבנות את החלל המושלם.

ליצור אשליה של חדר גדול ומרווח: האם זה אפשרי?

כנראה שאתם יודעים על מה אנחנו מדברים, אתם מרגישים שחלל האמבטיה שלכם קטן מדי. אחד הטיפים היותר טובים שנוכל לתת לכם מתוך עולם עיצוב הפנים הוא עיצוב חללים קטנים באמצעות מראות.
כאשר אנחנו מעצבים את החלל שלנו יחד עם מראות גדולות, אנו יוצרים אשליה של חלל גדול הרבה יותר.

זה הזמן להוסיף את הטאץ' אפ האישי שלנו

בסוף אנחנו אלו שנכנסים אל האמבטיה בסוף היום, למה שלא נוסיף לה את הטאץ' אפ האישי שלנו? אנו מציעים לכם לצאת אל יום כיף קטן ברשתות המקס או בחנויות כלי בית, להפעיל את הדמיון ולחפש אביזרי אמבטיה שיוכלו לשדרג מעט את חדר האמבטיה.
אלו יכולים להיות תמונות קטנות, סבונים עם ריח נעים, מתלים למגבות ואפילו סטנד קטן ופונקציונאלי לאחסון דברים.

ברגע שתעשו סדר, הכל יתבהר לכם

כאשר חדר האמבטיה שלנו לא מסודר והכל עובד תחת אנדרלמוסיה מוחלטת כך אנחנו יוצרים אשליה של חלל קטן ולא מאורגן. אנו ממליצים לכם לסדר את חדר האמבטיה כאשר כל דבר נמצא במקום ייעודי לו. כך מצד אחד שום דבר לא ילך לאיבוד ומצד שני אשליית "החלל הקטן" תיעלם מן העולם.

שיפוץ וחידוש אמבטיה יחד עם בעל מקצוע

חידוש אמבטיה ועיצוב היא מלאכת מחשבת של ממש, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם בעלי מקצוע מעולם עיצוב הפנים והשיפוצים (אם ישנו צורך), על מנת למקסם את חלל האמבטיה ולהפוך אותו לחלל נעים, יפה ופונקציונאלי.
אחרי שהצטיידתם במספר טיפים, אפשר לומר שאתם מוכנים לעצב את האמבטיה מחדש. שיהיה בהצלחה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

בעיות איטום בבניין למי פונים

בעיות איטום בבניין? למי פונים?

בעיות איטום יכולות לנבוע כתוצאה ממגוון רחב של גורמים ובין היתר: סדקים, התיישנות של חומרי איטום או עבודות איטום אשר התבצעו בצורה