מה הופך את דירת הפנטהאוז לכה מיוחדת?

אדריכלות בתים פרטיים בצפון

שוק הנדל"ן מציע אין ספור אפשרויות למעוניינים לרכוש נכס. יחד עם זאת, לא כל רכישה היא פרקטית או נכונה ולעיתים אנשים רוכשים נכס מבלי להעמיק בחשיבה ולבדוק את יתרונותיו ואת התאמתו למשפחה ולמתגוררים בו למשך שנים. אחת מאפשרויות הנדל"ן האהודות על קהל הקונים הישראלי והאירופאי זו דירת פנטהאוז.

הייחודיות של דירות פנטהאוז מתמקדת בעיקר בעובדה כי מדובר בדירת מגורים מרווחת, לרוב גדולה יותר מדירה רגילה ובכך שיש לה תוספת משמעותית ויוקרתית – הלא מדובר במרפסת גדולה וקומה נוספת פרטית. יש כל מיני דירות פנטהאוז, חלקן גדולות יותר ואחרות פחות גדולות ועל כן מכנים אותן 'מיני פנטהאוז'. אף על פי שיתכנו דירות פנטהאוז קטנות בשטחן, הן עדיין מקיימות את היתרון של קומה נפרדת ופרטית. ניתן לקרוא על כך עוד באתר נדלן מאסטר.

למי מתאים פנטהאוז ומהם היתרונות של דירות פנטהאוז חדשות?

אנשים שמחפשים דירה ייחודית, יוצאת דופן משאר הדירות בקומפלקס, ישמחו לגלות כי דירות הפנטהאוז בדיוק בשבילם. דירות אלו בדרך כלל הן בעלות מפרט דירה שונה מכיוון שהן מרווחות יותר ובנויות בצורה שונה מבחינת מיקום החדרים והמרפסת. דירת הפנטהאוז ממוקמת תמיד בקומה האחרונה של הבניין ויש לה גם מדרגות פרטיות אל קומה נוספת.

אופציה זו אינה מובנת מאליה, זוהי תוספת נהדרת של פרטיות ומרחב אישי שלא צריך לחלוק עם שכנים או דיירים אחרים בבניין. יתרה מכך, המגורים בקומה גבוהה מאפשר לדיירים להנות מנוף למרחבים ואף מעניק להם שקט שלא יוכלו להשיג אם יתגוררו בקומות הנמוכות. יתרונות אלו לא מתקיימים בדירות ה"פשוטות" ולמעשה בכל בניין יש בדרך כלל דירת פנטאהוז אחת או שתיים, מכיוון שהן כה ייחודיות. יחד עם זאת, הפנטהאוז הוא גם הדירה המבוקשת ביותר בבניין המגורים ולכן יתכן כי מחיר הדירה יהיה גבוה יותר משאר הדירות בבניין.

אם אתם מעוניינים לקנות דירה שונה משאר הדירות, מרווחת יותר, עם מרפסת גדולה, קומה נפרדת וכניסה פרטית – אין ספק כי דירת פנטאהוז תענה על דרישותיכם. לרוב, דירות אלו יתאימו לאנשים המעוניינים ברמת חיים גבוהה יותר או / ו למשפחות גדולות הזקוקות למרחב ולחדרי מגורים נוספים, אנשים שאוהבים לארח או מעוניינים במרפסת גדולה ורחבה.

למעשה, דירות הפנטאהוז יכולות להתאים לכולם משום שהן אופציה מעולה למגורים נוחים ברמת חיים גבוהה.

מה עדיף דירת פנטהאוז או דירת גן?

דירת גן זו גם אופציה לסגנון מגורים ייחודי ושונה משאר הדירות בבניין אך אם אתם מעוניינים בפרטיות קרוב לוודאי שזו לא האופציה הנכונה עבורכם. בשונה מדירות הפנטאהוז, דירות גן נמצאות לרוב בחדר הכניסה הראשי לבניין וגם אם יש להם כניסה נפרדת – הן עדיין חשופות לשאר הבניין.

כל דירה בבניין יכולה לראות את המתרחש בחצר של דירה זו, גם אם נבנית גדר או פרגולה למטרות פרטיות. כמו כן, לדירות גן אין את הפריווילגיה של שטח פרטי נרחב כמו שיש בדירות הפנטהאוז. יחד עם זאת, גם לדירת הגן יש יתרונות ולכן התשובה לשאלת העדיפות תלויה בעיקר בצרכים של הדייר ובסגנון המגורים המועדף עליו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

3 טיפים לבחירת חברה לניהול נכסים

חברות של ניהול ואחזקה, לרוב יבצעו את אותן עבודות תחזוקה ואחזקה שוטפות של מבני מגורים ובנייני משרדים, במגדלי יוקרה ובנכסים מסחריים למיניהם.