טיפים לרכישת דירת יוקרה

shutterstock_361283462

אם תהיתם מהו ההבדל העיקרי בין דירה רגילה לדירת יוקרה, דעו שהדבר קשור ישירות למפרט הדירה. מה הכוונה? בדירת יוקרה, יהיה ריצוף יוקרתי או פרקט, תהיה מערכת מיזוג אוויר מרכזית, יבוצעו הנמכות של גבס, החומרים בהם יבחרו יהיו יוקרתיים וכמו כן בדירת היוקרה, יהיו גם מערכות חכמות, שניתן למצוא בכל בית יוקרתי.

אם אתם מתכננים לרכוש דירת יוקרה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם בבחירה. מוכנים? אנחנו מתחילים!

אפשר לבצע שינויים בפנים הדירה

דירות יוקרה יכללו מאפיינים יוקרתיים וכמו כן עיצוב מיוחד. משרד התיווך שינסה למכור לכם את הדירה ולומר לכם שמדובר בהצעה אטרקטיבית למדי, ינסה גם למשוך אתכם לרכוש את הדירה באמצעות כל מיני אלמנטים שיש בה. אתם כרוכשים, חייבים לשים לב ולזכור שכאשר רוכשים דירה ולא משנה אם מדובר על דירת יוקרה או דירה רגילה, יש להתייחס בכובד ראש לא רק למה שיש בתוכה אלא גם למה שיש סביבה. במילים אחרות, אנחנו מציעים לכם לא להסתנוור ממה שיש בתוך הדירה בלבד או בכלל בבניין עצמו, אלא גם לבדוק מה מציעה לכם הסביבה. בדקו האם השכונה בה נמצאת הדירה, היא שכונת מושקעת, האם יש בה גנים מטופחים, מדשאות ומרחבים ובכלל בדקו מי הם השכנים שלכם ומה כוללת הסביבה ומה יש בקרבתה ומה אין.

כאן נזכיר דבר חשוב, כל אלמנט שיש בתוך הדירה, אפשר לשנות. כל שצריך לעשות הוא לשלם כסף על השינוי המבוקש. כאשר מדובר על סביבה מטופחת, מדובר על דבר שאינו בידיים שלכם והוא לא ניתן לשינוי.

מפרט הדירה

כפי שהוזכר קודם לכן, דירה רגילה שונה מדירת יוקרה בעיקר בגלל המפרט שלה. ככל שהמפרט יהיה עשיר וגדול, כך גם הדירה תהיה יקרה יותר. כל אלמנט שתבחרו להשקיע בו, ישפיע ישירות על המחיר. על כן, מומלץ לבצע בדיקה לגבי המפרט ולשם כך יש להתקשר עם מספר קבלנים ולבקש הצעות מחיר.

לשמור כסף בצד

זכרו שאתם משקיעים כסף לא רק בדירת היוקרה שלכם, אלא אתם תצטרכו להשקיע עוד כסף על רכישה של מוצרי חשמל ובכלל על רכישה של דברים נוספים לדירה. על כן, חשוב לזכור את כל הדברים האלה ובהתאם לכך לשמור גם כסף בצד וכך לא להיות מופתעים מהוצאות נוספות.

בחרתם דירה יוקרה? מומלץ שתהיה דירת גן או פנטהאוז

יש פרויקטים של דירות יוקרה בכל הארץ. לדוגמה, אם בחרתם להשקיע ולרכוש דירה בפרויקט של דירות יוקרה בתל אביב, ההמלצה היא לבחור דירת גן או פנטהאוז. לכל אחת מהאופציות הללו יש יתרונות וחסרונות. לדוגמה, אם מדובר על דירת פנטהאוז, אתם תוכלו להנות מדירה גדולה יחסית, עם נוף מדהים. מנגד, אם תבחרו בדירת גן, תוכלו ליהנות מדירה נוחה, שיכולה לתת לכם את האופציה לגור בבית פרטי עם גינה ולשלם עליו פחות מבית קרקע.

שורה תחתונה

אין ספק שכאשר מדובר על רכישת דירה, מדובר על הוצאה משמעותית וגדולה. נסו לחלק נכון את הכסף שיש ברשותכם ולהשאיר כסף בצד גם להוצאות לא צפויות. אם מדובר על דירת יוקרה יד שנייה, אז מומלץ לעשות את כל הבדיקות הנדרשות כולל בדיקת בדק בית מקצועי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

3 טיפים לבחירת חברה לניהול נכסים

חברות של ניהול ואחזקה, לרוב יבצעו את אותן עבודות תחזוקה ואחזקה שוטפות של מבני מגורים ובנייני משרדים, במגדלי יוקרה ובנכסים מסחריים למיניהם.