השקעת נדל"ן בחול

בדיקה מלאה של שווי הנכס, חשבון נאמנות, 100% רישום בטאסו, דוח נתונים שוטף, חתימת העסקה ע ידי משרד עורכי דין ישראלי, שוכריםבנכס, להרוויח כסף, פרויקט עסקאות למשקיעים, איתור עסקה מנצחת, השיטה להשקעות נדלן בחול, מיסוי חברות

תחום הנדל"ן הפך לתחום מועדף להשקעה על ידי רבים. אמנם ישנם שינויי מגמות לכאן או לכאן, אבל באופן כללי מהשקעה בנדל"ן יראה המשקיע רווח במידה כזאת או אחרת. עם זאת, האפשרויות המועטות שישנן בארץ בה שוק הנדלן קטן (כמו ההיצע גם בענפים אחרים), גורם לרבים להציץ אל מעבר לים ולבחור להרוויח כסף באמצעות השקעה בנדל"ן בחו"ל. אכן התשואה בחו"ל היא גבוהה יותר, הן בנדל"ן למגורים והן פרטי אך חשוב לעשות זאת נכון. מהי השיטה להשקעות נדלן בחול? הצעד החכם הראשון שאתם יכולים לעשות הוא לא לפעול לבד אלא בליווי חברה מתמחה בתחום של השקעות נדלן.

שתי הדרכים העיקריות להשקיע בנדל"ן בחו"ל

ישנן שתי דרכים שונות להשקעה בחו"ל בתחום הנדל"ן שעל כל מי ששוקל להשקיע בתחום זה להכיר: השיטה הראשונה הנחשבת בטוחה יותר היא השקעה בנכס מניב. הכוונה היא לנכס שכבר קיים. קונים את הנכס במטרה ליהנות מתשלום שוטף של שוכרים בנכס או לחילופין למכור אותו וליהנות מהרווח. השיטה השניה הקורצת לרבים בגלל הרווח הפוטנציאלי היותר גדול שיש בה היא השקעה בנכס יזמי. כאן זהו פרויקט עסקאות למשקיעים. אתם עובדים עם חברה היוזמת בניית נכס מאפס לאחר איתור מקום מתאים. המשקיע בנכס יזמי הוא שותף להשקעה ונהנה לאחר מכן מרווחים גבוהים יותר במכירת הנכס. עם זאת, הסיכון בשיטה השניה גבוה יותר. כל אחד והדרך המתאימה לו.

בחירת החברה עימה תעבדו – חלק קריטי בהצלחה

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל שבהשקעה הלא מבוטלת שאתם עושים, בין אם בחרתם בנכס מניב ובין אם יזמי, חשוב לעבוד עם החברה הנכונה. על מנת לבחור את החברה הנכונה ביותר יש לבדוק מספר דברים:

  • החברה עצמה משקיעה בפרויקט: ישנן חברות אשר משקיעות בפרויקט מכספן ויש כאלה המשמשות רק כמתווכות כשהן עצמן לא משקיעות. מטבע הדברים כשחברה משקיעה בעצמה הצלחת הפרויקט ורווחיותו חשובה לה יותר.
  • החברה מאפשרת לכם חופש בסכום ההשקעה: ישנן חברות עימן ניתן לעבוד רק בהשקעת סכומים גדולים. ישנן חברות שגם בהשקעת סכום נמוך יחסית ניתן לקחת חלק בפרויקט. במיוחד אם הסכום העומד לרשותכם נמוך יחסית, אל תוותרו וחפשו חברה שתאפשר לכם להשקיע סכום המתאים לכם מבלי שתצרכו לקחת סיכונים מיותרים או לעשות צעדים שיקשו עליכם.
  • חברה מולה הכל ברור ובטוח: צעדים כמו בדיקה מלאה של שווי הנכס לפני הרכישה, או שמירת הכסף שלכם בתוך חשבון נאמנות בנפרד מכספי החברה הם צעדים חשובים הנותנים לכם ביטחון. חשוב לוודא כי החברה מוציאה דוח נתונים שוטף מדי רבעון הנותן לכם תמונה ברורה. התעקשו לבצע את חתימת העסקה על ידי משרד עורכי דין ישראלי. חברה שלא מאפשרת זאת- יש לכך סיבות וגם השלכות. יש לוודא בצד המשפטי פרטים נוספים, כמו למשל שיש לכם 100% רישום בטאבו ושהחברה משלמת מיסוי חברות שיש לשלם כדי שלא יווצרו בעיות בהמשך

חברת נדלנים היא חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בחו"ל כמו גם במכירת והשכרת נכסים בארץ ומבטיחה איתור עסקה מנצחת וכמובן את מלוא השקיפות והביטחון למשקיעים.

"אדריכלות היא בית תפילתה של העוצמה באמצעותה של הצורה."

פרידריק ניטשה