השקעת נדל"ן בחו"ל – חשיבות ההתקשרות עם חברת נדל"ן מקצועית

השקעת נדל

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? כך חברת נדל"ן תוכל לעזור לכם

כיום כולם כבר מבינים עד כמה ההשקעה בנדל"ן נחשבת לאפיק הריווחי ביותר לטווח הזמן הארוך. יחד עם זאת, מחירי נכסי הנדל"ן הגבוהים מאוד בישראל, מקשים על רבים מאיתנו להיכנס לתחום ולקצור את הפירות. הפתרון? להשקיע בנדל"ן בחו"ל, כמובן באופן מושכל תוך התקשרות עם חברת נדל"ן מקצועית. כיצד תעזור לכם חברה שכזאת והאם באמת מדובר באפיק כל כך כדאי? הישארו עימנו ותקבלו את התשובות.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

רגע לפני שאתם ממהרים לקפוץ אל הבנק על מנת לקחת משכנתא לרכישת נכס להשקעה בישראל ומותחים את כל הגבולות הכספיים שלכם, כדאי לכם להכיר את אפיק ההשקעה בנדל"ן בחו"ל שיספק לכם מספר יתרונות מובהקים:

  • מחירים נוחים יותר – נדל"ן בחו"ל הינו הרבה יותר זול מישראל. ארצנו הקטנטנה מאופיינת בהיצע נמוך מאוד של דירות וקרקעות אך בביקוש עצום, מה שמקפיץ כל העת את המחירים הגבוהים ממילא והופך את ההשקעה למאוד בעייתית.
  • תשואות גבוהות יותר – על נכסים בישראל ניתן להפיק עד 5% תשואה שנתית בסך הכל בהשכרה שלהם, ומיסוי גבוה מפחית במידה משמעותית את הרווחים על רכישה ומכירה שלהם. בחו"ל מחירי הנכסים נמוכים משמעותית והתשואות גבוהות, עד פי 2 מאלו בארץ.
  • אינספור אפשרויות – כאמור, ישראל מדינה קטנה, כך שעל כל פרוייקט ישנם מאות ואף אלפי מתעניינים עם יכולות כלכליות טובות משלכם. כשמדובר בהשקעה בחו"ל, כל העולם פתוח לרווחה עבור המשקיע הישראלי, בעיקר באירופה ובארה"ב.

חשוב להדגיש כי תוכלו להשקיע בנדל"ן בחו"ל גם אם אינכם נחשבים לאזרחים במדינת היעד, וחברת נדל"ן מקצועית תעזור לכם בכל הבירוקרטיה הקשורה בכך.

מדוע חשוב להתקשר עם חברת נדל"ן לשם ביצוע ההשקעה?

אמנם השקעה בנדל"ן בחו"ל נחשבת למאוד משתלמת וריווחית, אך הדבר נכון כל עוד נכנסים אליה באופן מושכל ולא בחוסר ידע. היכן כדאי להשקיע? ומה צפוי להיות המיסוי? אלו רק חלק מאינספור השאלות שאתם חייבים לברר מראש את התשובות לגביהן על מנת לא להסתבך. חברת נדל"ן מקצועית היא בדיוק מי שתוכל לספק לכם את המידע החשוב הזה, עם שירותי ייעוץ וליווי מלאים. היא תוכל לעזור לכם באיתור הנכס המתאים ביותר לתקציב ולרצונות שלכם, לספק לכם נקודת מבט עדכנית ועתידית לגבי הנכס המועמד, להעריך מה צפויה להיות התשואה שלו לאורך השנים, לתת לכם מידע רלוונטי לגבי סביבת הנכס ואף לייצג וללוות אתכם במעמד ניסוח ההסכמים והחתימה על החוזים מול עורכי הדין, תוך דרישה לשמירת הכסף שלכם בחשבון נאמנות.

במידה ומה שמעניין אתכם הוא לא השקעה בנכס מניב קיים למטרות השכרה או מכירה עתידית, אלא השקעה בנכס יזמי במסגרת פרוייקט בנייה שיוצא לדרך במדינה מסויימת, ההתקשרות עם חברת נדל"ן מקצועית חשובה אפילו עוד יותר, שכן הסיכון בהשקעה שכזאת גדול יותר. במקרה שכזאת, חברת הנדל"ן תוכל לקשר אתכם עם יזמים אמינים, גדולים ובעלי מוניטין בחו"ל, ובמקרים מסויימים אף להשקיע בעצמה בפרוייקט ולהוות שותפה שלכם, מה שיספק לכם שקט נפשי רב יותר באשר לסיכויי הרווח מההשקעה שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

3 טיפים לבחירת חברה לניהול נכסים

חברות של ניהול ואחזקה, לרוב יבצעו את אותן עבודות תחזוקה ואחזקה שוטפות של מבני מגורים ובנייני משרדים, במגדלי יוקרה ובנכסים מסחריים למיניהם.