האם ריהוט גן משמעותי עבור עיצוב הבית?

עיצוב פנים - קינן דריכלים

בבניה החדשה במיוחד נראית חשיבות רבה לאזור בו יוכלו הדיירים למצוא את השלווה שלהם ולעצב להם סביבה ירוקה ונעימה גם באזור האורבני ביותר. גם אם זו לא גינה או חצר חיצונית, ישנה מרפסת שמש המהווה תחליף מסוים לחלום של כמעט כל ישראלי- בית עם גינה. לעיצוב מרפסות או גינות ישנו היום חלק משמעותי בתוך עיצוב הבית, לא פחות מאשר עיצוב פנים הבית.

למה חשוב לשים לב בעיצוב גינה או מרפסת?

ממש כמו בעיצוב הבית, גם עיצוב הגינה או המרפסת לא צריך להתבצע בצורה אקראית אלא מתוכננת. למה כדאי לשים לב בעיצוב גינה או מרפסת:
הצרכים ואורח החיים: ישנם אנשים שאוהבים לארח בגינה או במרפסת. ישנם כאלה שעבורם זוהי חלקת אלוהים קטנה בה הם מממשים את רצונם להיות חקלאים או גננים. ישנם אלה שעבורם זוהי פינת המשחק ופריקת האנרגיה של הילדים. צרכים אלה צריכים להילקח בחשבון בתכנון ועיצוב.
סגנון עיצוב: סגנון העיצוב של מרפסת או גינה, כמו עיצוב בית, יכולה להיעשות בסגנונות שונים וצריכה להיות תואמת את טעמו של הלקוח. ניתן לעצב גינה או מרפסת בסגנון כפרי תוך שימוש בחומרים טבעיים כמו עץ. ניתן גם לעצב בסגנון מודרני ושימוש בחומרים כמו זכוכית או מתכת.

ריהוט גן – לא רק שולחן וכיסא

במקביל לכך שחשיבותו של עיצוב גינות או מרפסות כחלק בתוך תחום עיצוב בתים עלה, ניתן לראות גם התפתחות רבה בתחום של ריהוט גן – ריהוט המתאים גם לתנאי חוץ. אם בעבר ניתן היה לראות בגינה או במרפסת כיסא פלסטיק או קש ושולחן, היום הדברים אינם כך. ריהוט חוץ כולל היום הרבה יותר. ניתן למצוא ספות בעלות מראה אסתטי לא פחות מזה של ספות הסלון. ישנן נדנדות, כורסאות ומגוון רחב של רהיטים המתאימים לשהות בתנאי חוץ. מעבר לרהיטים המגוונים, ניתן לראות גיוון רב גם בסוגי הריצוף שישנם היום לגינות ומרפסות, בפריטים נוספים שניתן להוסיף כמו מזרקה או קיר צמחיה. התמחות בעיצוב דירות או עיצוב בית אינה שלמה ללא התמחות גם בעיצוב הגן או המרפסת והכרת האפשרויות הרבות שישנן בתחום.

קינן אדריכלים
באדיבות – קינן אדריכלים

לבחור אדריכלים המתמחים בעיצוב פנים וחוץ

כיוון שחשיבותו של עיצוב חוץ עלה בשנים האחרונות, וכיוון שכל אחד מעוניין ליצור לו בבית את האזור הירוק והרגוע שלו, גם אם מדובר בלב העיר, חשוב לבחור אדריכלים אשר מתמחים בשני העולמות: עיצוב פנים ועיצוב חוץ. למעשה, מדובר במכלול אחד: החוץ הוא המשך ישיר של הפנים, במיוחד אם מדובר על סלון עם יציאה לחצר או למרפסת. עיצוב נכון של החצר או המרפסת יכולה ליצור תחושה של חלל גדול יותר, גם אם זהו סלון קטן. סגנון העיצוב אף הוא משפיע מאוד, הצבעים והשילוב ההרמוני בין החוץ לפנים. קינן אדריכלים מתמחים הן בעיצוב פנים והן בעיצוב חוץ, ומעצבים את הגינה או המרפסת תוך שימוש במגוון רחב של פריטי ריהוט גן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

3 טיפים לבחירת חברה לניהול נכסים

חברות של ניהול ואחזקה, לרוב יבצעו את אותן עבודות תחזוקה ואחזקה שוטפות של מבני מגורים ובנייני משרדים, במגדלי יוקרה ובנכסים מסחריים למיניהם.