ניקיון דירה לפני כניסה ואכלוס

ניקוי דירה

בתהליך מכירה וקניית דירה יש לא מעט עיסוקים וריצות, בין כל הדברים המורכבים יש צורך בניקיון הדירה הישנה אותה מוכרים וניקיון הדירה החדשה אליה נכנסים בשעה טובה ומוצלחת.

לפנכם מדריך קצר לניקיון הדירה, הרהיטים והמוצרים שונים בשלב מעבר הדירה

ניקיון הדירה הישנה

את הדירה שמפנים בד"כ יהיה ניתן לנקות בעצמנו באופן בסיסי עבור המסירה. שטטיפת הדירה הריקה תספק את מקבלי הדירה ובזה חסכנו לעצמנו את שירותיה של חברת ניקיון בשלב המסירה.

ניקיון הדירה החדשה

ניקיון הדירה החדשה לפני אכלוסה דורש לפעמים גם ניקיון עצמי בשלבי השיפוץ וההתקנות השונות אך בשלב הסופי יש חשיבות בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומסונה לניקיון מעמיק ויסודי לכל חדר וחדר, חלונות מרפסות וכל נקודה ושטח בדירה החדש בכדי להכניסה לאכלוס המיועד.

ניקיון הפריטים והמוצרים

כל פרטי ומוצרי הדירה דורשים גם הם ניקיון לפני פריקט פריטים אלה וסידורם בביתכם החדש, ישנם חברות אשר מספקות שירותים של סידור דירה, ארונות ומוצרים ודואגת לניקיון וסידור הדירה עבור האכלוס המושלם, ישנה אפשרות לעשות זאת גם בעצמכם וזאת על דידי ניקוי הפריטים וסידורים בבית החדש.

ניקיון שטיחים

ניקוי שטיחים הוא תהליך חשוב באופן כללי גם ביום יום בכדי להסיר את האבק, הכתמים ולהביא למצב של חידוש השטיח על ידי ניקוי שטיחים מקצועי זאת ניתן לעשות גם בשלב מעבר דירה, במידה ואתם מעבירים דירה ויש לכם שטיח או שטיחים זו הזדמנות מצוינת לעשות חידוש וניקוי שטיחים על ידיחברה מקצועית שתדע לספק לכם שירות ניקוי שטיחים מקצועי ויסודי עד לחידוש השטיח שלכם.

שירותי ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית ניתן אפילו כשירות עד בית הלקוח והחזרת המוצר לביתו, אנו ממליצים על חברת אשר שטיחים https://www.asher-carpet.co.il/ חברה וותיקה מנוסה בעלת 70 שנות ניסיון בתחום ניקיון השטיחים.

ניקיון ספות

כמו השטיחים כך גם הספות, ניסוי שפות לפני מעברם לדירה החדשה הוא גם כן חשוב בכדי להסיר כתמים, פגמים ולכלוך אשר ניתן להביא לחידוש של הספות על ידי שימוש בשירותיה של חברת ניקוי ספות מקצועית ומנוסה.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

עיצוב וחיסכון בפריט אחד

תהליך של עיצוב מחדש של הבית מחייב חשיבה על אלמנטים דקורטיביים אך גם פרקטיים, בייחוד כאשר אנו מתייחסים לנושא התאורה. במדריך זה