השקעות נדל"ן בחו"ל- כל מה שאתם חייבים לדעת

shutterstock_767180824

מהן השקעות נדל"ן בחו"ל? למי הן מיועדות? באילו סוגי נכסים מומלץ להשקיע בחו"ל והיכן ומהם היתרונות והחסרונות הנלווים להליכי השקעות נדל"ן בחו"ל? כל מה שצריך וחשוב לדעת על השקעות נדל"ן בחו"ל בכתבה שלפניכם.

מחירי הדיור הגבוהים ביותר במהלך העשור האחרון וההיצע המוגבל של מלאי הדירות והנכסים בישראל, הוביל לכך שיותר ויותר ישראלים בוחרים לנתב את השקעות הנדל"ן שלהם אל מחוץ לגבולות המדינה, כאשר השקעות נדל"ן בחו"ל הן הגדרה לכל סוגי ההשקעות השונות בענף הנדל"ן במדינות שונות מסביב לעולם.

במקביל לעליית מחירי הדיור בישראל במהלך העשור האחרון, התרחשו במדינות שונות מסביב לעולם לא מעט משברים כלכליים אשר הובילו לירידה חדה במחירי הנדל"ן, כאשר המשבר הגדול ביותר בענף הנדל"ן התרחש ברחבי ארצות הברית של אמריקה וזאת לאחר משבר ה-סאב פריים בשוק המשכנתאות האמריקאי בשנת 2008. משבר זה הוביל לירידה חדה בשוק הדיור האמריקאי ובשוק נכסי הנדל"ן המסחריים ברחבי המדינה, כאשר השלכות המשבר ממשיכות ללוות את המעצמה הגדולה ביותר בעולם עד היום. מאותה תקופת זמן בשלהי 2008, יותר ויותר ישראלים השכילו "לנצל" את המצב לטובתם והחלו לרכוש נכסי נדל"ן שונים בכל רחבי ארצות הברית. במקביל, גם מדינות שונות באיחוד האירופי החלו לסבול ממשברים כלכליים אשר פקדו אותן לאורך העשור האחרון וגם בהן, ההשפעות של המשבר הכלכלי הובילו לירידה כזו או אחרת בעלות נכסי הנדל"ן השונים.

השקעות נדל"ן בחו"ל – למי זה יכול להתאים ובאיזה סוגי נכסים מומלץ להשקיע?

השקעות נדל"ן בחו"ל, מיועדות בעצם לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להשקיע בנכסי נדל"ן כאלו ואחרים וזאת בהתאם לגודל התקציב העומד לרשותו לצרכי השקעה. כיום, ברמת המחירים הנדרשת לצרכי רכישת דירות ונכסים שונים בישראל למטרות השקעה, תוכלו למצוא מגוון רחב של נכסים במגוון הולך וגדל של מדינות האיחוד האירופי וברחבי ארצות הברית- וברוב המקרים גם תישארו עם עודף משמעותי.

כיום, בכל סוגי הנכסים העומדים לרשותכם לצרכי השקעות נדל"ן בחו"ל, תוכלו להשיג רווחים משמעותיים בשוק השכירות, כאשר התשואה השנתית מגיעה לאחוזים גבוהים אותם לא תוכלו להשיג בישראל. כפועל יוצא מכך, השקעות נדל"ן בחו"ל מחייבות אתכם להליך תכנון מיטבי של מאפייני ההשקעה בחו"ל, והוא זה אשר יאפשר גם לכם לבצע את עסקת הנדל"ן של חייכם.

יתרונות וחסרונות בכל הנוגע להשקעות נדל"ן בחו"ל

היתרונות הנלווים להשקעות נדל"ן בחו"ל קשורים בראש ובראשונה לעלויות הנכסים הנמוכות (בהשוואה לעלותם בארץ), להיצע הגדול והרחב יותר של סוגי הנכסים השונים, וכמובן, לתשואה השנתית אותן תוכלו להשיג בגין ההשקעה. מצד שני, ניהול נכסי נדל"ן מעבר לים מחייבת אתכם להתייחס לכלל ההיבטים הנלווים לנושא, החל מהיבטי מיסוי, דרך ניהולו השוטף של הנכס באמצעות נותני שירות המרוחקים מכם פיזית ועד להיבטים השונים הנלווים לתחזוקת הנכס המושקע.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

HOME

רוכשים נכס ולוקחים משכנתא? הנושאים שאתם חייבים להכיר

רכישת דירה היא המהלך הפיננסי החשוב ביותר שתעשו בימי חייכם. לכן, מאד חשוב ללמוד היטב את הנושאים השונים הכרוכים ביישום הרכישה ולדעת להתנהל נכון במסגרת ההליכים השונים. נתחיל בהסבר קצר על הלוואת המשכנתא, ומשם נמשיך לביסוסהּ על מדדים כלכליים שונים ועל בחירת עורכי הדין שיעסקו בחוזי הקנייה שלכם.