השקעות בנדל"ן

בית מעוצב בקיסריה - טובה וצילה אדריכלים

שוק הנדל"ן הוא שוק הפכפך שמשתנה כל הזמן לטוב ולרע. שוק זה כולל מגוון נרחב של נכנסים כגון: משרדים, קניונים, מרכזים מסחריים,תשתיות תעשיה, קרקעות ועוד. את סוגי הנכסים מחלקים לפי רמת סיכון ואופי ההשקעה. ישנם סוגי נדל"ן שונים אשר נמצאים באזורים שונים בארץ ואשר בעלי פוטנציאל סיכון גובה או נמוך. רוב השקעות הנדל"ן הינן בדירות להשקעה ( נכסים מניבים), אשר אנו יכולים לקבל מהן הכנסה חודשית לכל החיים.

מהן השקעות נדל"ן?

השקעות בנדל"ן הן השקעות לטווח הרחוק. בהשקעות בנדל"ן אנו חושבים על הרווח מהנכס בטווח הרחוק. כלומר, עם השקעות אלו אנו יכולים לקבל מהנכס שאנו משקיעים בו הכנסה חודשית מדי חודש לתקופה ארוכה. לכן חשוב להשקיע בנכסים הנכונים אשר יש להם ערך גבוה על מנת לקבל כל חודש דמי שכירות גבוהים יותר.

דירות יוקרה בצפון

למה כדאי לנו להשקיע בנדל"ן?

ההשקעה בנדל"ן היא השקעה חכמה וכדאית. הודות לנכסים מניבים שברשותנו ניתן לקבל כל חודש הכנסה חודשית ללא כל מאמץ לכל החיים. כלומר אתם רוכשים דירה להשקעה או משרד להשקעה ומשכירים את הנכס בסכום מסוים בהתאם לסוג הנכס, מיקומו הגיאוגרפי, גודלו וכו'. ההכנסה שאתם מקבלים מהשכרתו היא הכנסה משמעותית לשדרוג החיים שלכם. כך שמעבר להכנסה שלכם מהעבודה אתם מקבלים עוד משכורת כל חודש מבלי להתאמץ לעבוד. לכן לא מעט אנשים קונים נכסים מניבים ונהנים מהיתרונות של נכס זה.

מה משפיע על רמת הסיכון סיכוי של נכס להשקעה?

על מנת להשקיע נכון בנדל"ן ולהרוויח הכנסה גבוהה כל חודש, אתם חייבים לשים לדב לפרמטרים חשובים שמשפיעים על ערך הנכס שלכם. פרמטרים אלה כוללים:

נכס מיוצב- חשוב שהנכס שלכם יהיה נכס טוב, כלומר יהיה בתפוסה מלאה ומושכר לתקופות ארוכות ולשוכרים טובים. נכס בתפוסה מלאה אשר מושכר לתקופות ארוכות נחשב נכס בטוח מבחינת השקעה, והתשואות עליו יהיו נמוכות. לכן חשוב לשים לב שאתם מחפשים השקעות בנדל"ן לטווח הרחוק, חשוב שיהיו נכסים במיקום טוב וחדשים יחסים על מנת שיחשבו כנכס טוב בתפוסה מלאה או קרובה למלאה.

הוספת ערך– חשוב שלנכס יהיה ערך,כלומר יהיה ניתן לבצע בו שינויים שונים אשר יגדיל את ערכו של הנכס שינויים אלה יכולים להיות: הגדלת תפוסה, שיוני ייעוד שטח ממשרדי למסחרי, העלאת שכר דירה, הארכת חוזה שכירות או כל שינוי שמוביל לערך הנכס.

נכס יזמי-נכסים יזמיים יוצרים ערך משמעותי לנכס. כאשר אנו מחלטים על השקעות בנדל"ן חשוב שלנכס יהיה יזמות משמעותית כגון: הריסה ובנייה מחדש, רכישת מגרש ובנייה עליו, שינוי ייעוד שטח, שינוי מבנה משרדים למבנה מגורים ועוד. השקעות בנדל"ן הן השקעות חשובות מאוד לכן חשוב להשקיע בחוכמה בנכס להשקעה. נכסי יזמיים הם נכסים עם סיכון גבוה יחסית, אשר יכול להוות יתרון לנכס כנכס עם פוטנציאל לבניית כמה יחידות דיור או מגרש וכו'.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

HOME

רוכשים נכס ולוקחים משכנתא? הנושאים שאתם חייבים להכיר

רכישת דירה היא המהלך הפיננסי החשוב ביותר שתעשו בימי חייכם. לכן, מאד חשוב ללמוד היטב את הנושאים השונים הכרוכים ביישום הרכישה ולדעת להתנהל נכון במסגרת ההליכים השונים. נתחיל בהסבר קצר על הלוואת המשכנתא, ומשם נמשיך לביסוסהּ על מדדים כלכליים שונים ועל בחירת עורכי הדין שיעסקו בחוזי הקנייה שלכם.